O společnosti

Jsme stavebně-obchodní společnost která navazuje na více než 15 leté působení fyzické osoby David Vračarič - Rakotech IČO 616 383 91 působící v oboru velkoobchodního prodeje a stavebnictví od 15.1.1996. Působíme obchodně i stavebně na trhu v České republice - především v Praze a Středočeském kraji, Anglii - především Londýn , East Sussex ( Brighton ) a Gibraltar.

Orientace na zakázky od drobných po zakázky do objemu cca 10 000 000 Kč.Z dřívější specializace na prodej stavebních materiálů jsme rozšířili naši nabídku na komlexní dodávku materiálů , technologií a zboží pro domácí i průmyslový sektor. Jsme schopni dodát od cihel ,přes nábytek, domácí elektroniky až po high-techniku dováženou často ze zámoří z důvodu nedistribuce v kontinentální Evropě.

Provádíme stavební práce v celé její šíři buď jako dodávku dílčí části nebo na klíč. Dále se zabýváme  prodejem stavebních materiálů ,profesionálního nářadí díky čemuž jsme schopni nabídnout velmi zajímavé ceny.

Jednou ze specializací naší společnosti jsou expresní stavební práce bez přerušení provozu  v bytové i nebytové výstavbě a poradenství při jejich plánování. Expresní stavební práce provádíme s použitím nejmodernějších technologií a  to jak v použitých materiálech tak i použivaných  technologických postupů které nám umožňují zkrátit čas potřebný na provedení stavebních  prací na minimum. Nabízíme  poradenství, konzultace složitých stavebních problémů dále v oblasti stavebních povolení. Dále kompletní služby spojené inženýringem a ostatními službami v rámci přípravy i realizaci projektů.

Naším cílem je poskytnout zákazníkům kvalitní, rychlou službu a optimalizovat náklady za poskytnuté služby.